Домой Общество Порядок реєстрації фірм

Порядок реєстрації фірм

173
0

Содержание

Сьогодні практично будь-який бажаючий може зареєструвати фірму. Вона може носити комерційний характер або ж громадський. Самостійно це зробити буває деколи складно і довго, тому варто звернутися до спеціалізованих компаній за допомогою. Законодавство дозволяє реєструвати різні форми комерційних компаній і громадських організацій. Якщо ви замислюєтеся про реєстрацію Компанії або громадської організації, то вам варто скористатися допомогою фахівців на https://entire.com.ua/uk/services/poslugi-z-reestratsiji/28-reestratsiya-gromadskoji-organizatsiji.html. При реєстрації громадської організації допомога досвідчених професіоналів буде ДО РЕЧІ.

Порядок реєстрації фірм

Етап

Процес реєстрації фірми або громадської організації не такий простий, як здається. Найчастіше реєстрація фірм вимагає проходження наступних етапів:

  • прийняття на установчих зборах рішення про реєстрацію компанії;
  • складання договору про заснування організації;
  • подача документів до податкового органу;
  • виготовлення печатки;
  • отримання листа з Єдиного державного реєстру України Про проходження реєстрації;
  • відкриття розрахункового рахунку компанії.

Як приймається рішення про відкриття компанії

Створити АТ або ТОВ відповідно до чинного законодавства має право як окремий громадянин або група осіб, так і інша компанія. Зазначені особи повинні письмово підтвердити своє бажання відкрити нову фірму. Для цього приймається рішення її єдиним учасником або складається протокол на установчих зборах. У прийнятому рішенні повинні відображатися:

  1. дані про керівні органи компанії та інші органи (наприклад, Ревізор фірми);
  2. дані про затвердження Статуту АТ в якості основного документа юрособи.
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Солист «Bad boys blue» признался в любви к России

При реєстрації фірм у винесеному рішенні необхідно вказати результати проведеного голосування, в якому повинні взяти участь всі засновники.

Також важливо визначитися з найменуванням фірми. На законодавчому рівні заборонено використовувати найменування, яке раніше було зареєстровано і належить іншій організації. Таким чином, можна порушити права власника бізнесу. Також можуть виникнути проблеми, якщо послуга або товар запатентований. Однак якщо створювана юрособа має іншу організаційно-правову форму, тоді використання подібного найменування не порушує закон. Без допомоги професіоналів просто не обійтися. Інакше процес реєстрації може затягнутися на довгий час.